Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-24, 17:23   #1027
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Co do ciazy - nie w ogole, ale czytalam, ze do 2 lat. Przy czym z tego co slyszalam od dermatologa kilka lat temu ( niestety obecnie juz nie przyjmuje ) to glownie tyczy sie to retinoidow doustnych . Natomiast wiesz z pewnoscia sama jak jest - jak trafisz na lekarza -panikarza to Ci odradzi witaminy nawet, a jak na entuzjaste - to pominie szczegoly typu filtry itd . Niestety nasz swiatopoglad rzutuje na wiele rzeczy, w przypadku lekarzy jego wplyw jest niesamowicie wrecz widoczny i dlatego w mojej opinii oprocz znalezienia lekarza, ktoremu umiemy zaufac- musimy tez szukac wlasnych odpowiedzi

Ja zaczelam stosowac retin , dzisiaj drugi raz. Wczesniej jak pisalam uzywalam triacnealu, czasami zamiennie z acne-dermem. Jedyny problem dla mnie to wybor kosmetyku na noc, w ktora stosowalam acne derm
po pierwszej nocy pojawila mi sie zmarszczka lwia i czolo wyraznie spielo, ale masakre mam w srodkowej czesci twarzy . myslalam, ze moim problemem w tym rejonie sa powiekszone pory jedynie, ale okaalo, ze sie mialam pod skora pelno roponych wypryskow, dostalam kilka bolenych gul, ktore same zaczely pekac masakra . na razie omijam okolice oczu, poczekam troche zanim "oszpece czasowo" ostatnie dobre punkty na twarzy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując