Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 18:53   #3822
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
niech sobie babsztyl nie myśli

a właśnie - jak kotki?
leży Bidul, jutro dostanie konwenię i pewnie też kroplówę, bo nie je i nie pije
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Miśka
Ewidentnie bezczelna baba. Niech jeszcze prawnikiem zacznie straszyć.
Od razu widać, że kręci i w idiotyczny sposób, jeszcze na Ciebie winę zwala i z Ciebie chce idiotkę zrobić, co to Nie zna regulaminów i nie wie, że priorytet to wcale nie priorytet.
Daremne, te mowy.
Ciśnienie mi podniesła.
Pitolica jedna, pitoli i pitoli.

Toć to ja serdeczny i wyrozumiały człek jestem.
Tymczasem to małpa nie sprzedawca, bez urazy dla wszystkich porządnych małpów.

uwielbiam Cię czytać, nawet w takiej durnej mojej sprawie
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki, żeby pani baba dostała za swoje i żeby koteł wydobrzał Jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcie z tą kredką Intense - idealnie u Ciebie wygląda Ja za bardzo nie lubię takich czerwonych szmin - mam ich kilka, a używam od wielkiego dzwonu Jakoś tak na co dzień wolę inne odcienie A te 2 pozostałe Chubby dają u Ciebie kolor na ustach? Jak patrzyłam na swatche w necie, to ten pomarańczowy jest właściwie bezbarwny
pisałam o nim - rozjaśnia mi usta, więc daje kolor
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O jakiej kredce mowa, chubby? . Jak byłam u fryzjerki to mignęło mi foto miśki to była ta chubby? Miśka ! Brałaś ten zestaw z cieniem i rozem i 3 pomadkami ? Bo ja też, tam jest jakaś pomadka chubby Intense? .
jest mega kolor daje
pozostałe zreszta też są fajowe
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kupujący ma tyle czasu na wysyłkę regulaminowo jeśli to jakiś sklep, konto ewidentnie handlowe to zalożyłabym spór, ale jak osoba prywatna to naprawdę potrafię zrozumieć. Nie wiem może za ufna jestem itp, ale każdy jest tylko człowiekiem.

Ba sama ostatnio sprzedałam bluzkę o której zapomniałam, ale fartem okazało się że kupując też za nią zapomniała zapłacić

Jak człowiek wyprzedaje swoje prywatne zalegające rzeczy to naprawdę można o tym zapomnieć, przeoczyć maila itp.
wszystko to rozumiem, czytałaś wczoraj co o tej transakcji pisalam?
sama zapomniałam o kurtce, napisałam maila czy wysłana z prośbą o nr nadania ( mam skrytkę pocztową nr ważna rzecz)
odpisała mi że wysłała
wiec ponowiłam prośbę o nr nadania, bo paczka prio pewnie już by doszła..
zamiast nr dostałam to, co przytoczyłam
uważam że ewidentnie robi ze mnie debila
bo jakby zapomniała czy coś wypadło wystarczy napisać, sorry winnetou i wtedy bym zrozumiała wszystko


pokażesz mi gdzie jest w regulaminie ten punkt o wysyłce?

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem. U mnie te dwa jaśniejsze dają kolor Świetnie podbijają mój kolor ust - wygląda to naturalnie, ale jednak usta są podkreślone
super są, prawde rzeczesz kolory dają co mnie wybitnie cieszy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora