Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krwawienie...z odbytu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-21, 21:57   #15
YPU
Przyczajenie
 
Avatar YPU
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Krwawienie...z odbytu

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Nie mów tylko, że krew w odbycie to coś normalnego Nie martwi cię to na tyle aby udać się do lekarza? To dziecinne zachowanie. Czego oczekujesz? Że dziewczyny napiszą ci, że wszystko jest ok kiedy tak nie jest?? Mają ci podać domowe sposoby na pozbycie się krwi z odbytu?? Zastanów się nad tym co piszesz. Idź do lekarza. Lekarz jest od diagnozowania chorób.
Martwi ale dziś już do lekarza nie pobiegnę. Wyszłam z toalety zaniepokojona i postanowiłam założyć wątek na Wizażu w nadziei, że ktoś mi choć podpowie co się dzieje. Początkowo myślałam, że coś mi pękło w środku jak miałam zaparcia. Mój znajomy opowaidał mi, że zdarzyło mu się coś takiego, był u lekarza i lekarz powiedział, że nie ma się czego obawiać bo takie rzeczy się zdarzają i z reguły same przechodzą. Ale mi samo nie przechodzi...
Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza,moja koleżanka miała podobny problem,poszła do lekarza zrobił Jej gastroskopię i mówił że miała jakąś rankę

dostała czopki i Jej przeszło więc się nie bój i śmigaj do lekarza jak najszybciej
Gastroskopię? Czy kolonoskopię? O ile mi wiadomo żadne z tych badań do przyjemnych nie należy...

Edytowane przez YPU
Czas edycji: 2009-01-21 o 21:59
YPU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując