Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nastolatki i seks.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 15:03   #16
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Nastolatki i seks.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
ale ja tu pisze o szczerych rozmowach , a nie o podkladaniu ulotek mowisz 10 latek za maly zeby wyjasnic mu skad sie wzial ? watpie
15 latek? dwie 13 letnie dziewczynki sa aktualnie w ciazy w mojej corki gimnazjum , 1 klasa .. wierz mi ze 12, 13 letnie dziecko wie wiecej czasami niz nam sie wydaje(wie ale nie ejst na tyle zorientowane , zeby nie robic glupot) , skad wiem? wlasnie od mojej corki , jak mi opowiada o niektorych swoich kolezankach i co robia .. jej kolezanka z klasy - miala ostatnio robione badania i wykryli chorobe weneryczna.. dobrze wiedza co w trawie piszczy , ale nie wiedza jak robic zeby unikac bledow , a od tego jestesmy my rodzice zeby im wyjasnic, naprowadzic zeby nie popelnialy glupot w tak waznej sprawie

poza tym dzieci sa ciekawskie i zadaja pytania ,a juz zwlaszcza na tematy skad sie wzieli , intersuja sie wlasnym cialem etc. jak bedzie sie dzieci zbywac i rzucac jakies glupie wyjasnienie ( bo wedlug nas jest za male) to nie przyjdzie do nas w pozniejszym terminie , spyta sie "doswiadczonej"koleza nki , kolegi , od ktorej/ktorego dowie sie tylko wiekszych glupot bo gdzies ktos wyczytal na interencie kiedys,czy widzial na filmie ..

trzeba z dzieckim rozmawiac i tyle , nie wazne w jakim jest wieku, zawsze mozna ubrac to w inne slowa ale nie krecic , na poziomie zeby zrozumialy.


Pink dziekuje
Ale mi właśnie chodzi o taką szczera rozmowę. Co do dzieci to jeszcze nie mam i nie wiem w jakim wieku będę musiała z nią czy z nim o tym rozmawiać. Moi rodzice rozmawiali ze mną kiedy zaczęłam chodzić do liceum, ale wiem tez że dzieci coraz szybciej dojrzewają i rodzice też muszą za nimi nadążyć

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ja załapałam że penis w pochwie to ciąża, jak Ty - nie wiem.
A ja nie bo w wieku 12 lat bardzo sie wsydziłam tego tematu i siedziałam na lekcji biologi czerwona jak burak zresztą nie tylko ja, ale i wiele innych dziewczynek. Chłopcom z tego co pamiętam temat bardzo sie podobał
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując