Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-12, 10:41   #2107
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Byłem u elDoktore. Złego słowa powiedzieć nie mogę, siedziałem 40 minut w gabinecie. W wynikach nie widział żadnych istotnych odchyleń. Zbadał i stwierdził, że nie odstaję od normy jeśli chodzi o zapach (całkiem nieźle się czuję, ale mówiąc komuś obcemu że śmierdzę jednak się nieco spociłem). Za to zaczął drążyć temat stresu, bo wspomniałem że zaczęło się gdy miałem go dużo i poszedł tą drogą proponując psychologa. Miałem nawet krótką sesję terapeutyczną Ciężko się przyczepić do tego co mówił.
Jak wspomniałem o tym, że B12 mi pomaga, to potwierdził, że podwyższone MCV może na to wskazywać, ale ja mam minimalnie przekroczone, więc raczej nie (pamiętajmy, że suplementuję).
Oczywiście zgadzam się z tym stresem, że może powodować różne dolegliwości, pisaliśmy o tym niejednokrotnie. W necie mozna poczytać o tym sporo.
Stres -> zniszczenie jelit -> kłopoty z wchłanianiem -> braki składników odż, witamin itp. Ciekawe czy sa jakieś badania diagnozujące problemy z wchłanianiem. Temat nietolerancji tez się wielokrotnie przewijał już na forum.

Edytowane przez DonKisiot
Czas edycji: 2018-04-12 o 10:42
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując