Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 18:23   #98
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
w wątku 'zbiory kosmetyczne' widziałam składy tych peelingów-wydały mi się znajome i po przeszukaniu KWC znalazłam peeling Oriflame, który jest bardzo podobny do nich, zatem nie musimy już zamawiać zza oceanu
skład scrubu Ori:microcrys talline cellulose, sorbitol, sodium cocoyl isethionate, aluminum starch octenylsuccinate, salicylic acid, limonene, parfum, papain, allantoin, citrus aurantium dulcis.

a tu link do KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16264
Fajnie ze znalazlas odpowiednik
Co do Peelingu Kanebo-ostanio obwiniam go o podraznienie mojej twarzy..ale nie jestem pewna w100% czy to on...

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
Mam ogromna prośbę do Was dziewczyny. Czy mogłybyście podać składniki, proporcje tych olejków do demakijażu, które same robicie? Zwracam sie szczególnie do Wizażanki, która podała stronę www.mazidla.com- CzarnyElf. Czy toniki tez same sobie robicie? Zachęcam do pisania składu swoich mikstur
Pozwolę sobie wkleić przepis CzarnegoElfa (mam nadzieje, że nie spotka mnie za to lanie)

70%oliwa z oliwek light
30% olejek rycynowy
-kilka kropni olejku z rozy

Masuje twarz po czym zmywam cieplym recznikiem.
Nastepnie tonizuje(tonik rozany)

Zapomnialam dodac:
-recznik musi byc delikatny(ja mam wrazliwa skore wiec nawet i recznik mnie podraznia)
-za pierwszym razem po nalozeniu olejku nakladamy bardzo cieply recznik na twarz i czekamy az bedzie prawie zimny(taka parowka na twarz)
-przy zmywaniu zwracamy szcegolna uwage aby zmyc olejek bardzo dokladnie(pozostalosci moga zapchac)


Co do olejku-wczoraj doropilam sobie bo szybko cos sie konczy-kupilam sobie tez specjalny pojemnik na niego.
Co do toniku to mam naturalny rozany nawilzajacy kupiony w sklepie z naturalnymi kosmetykami-ale nie zawsze go uzywam- twarz jest dobrze nawilzona po olejku.Ja mam taka cere ze nie moge tez przesadzic z nawilzaniem bo mnie zaraz wysypuje.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując