Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słaby (ale nie przedwczesny) wytrysk u mężczyzny.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 23:01   #12
kokekka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Słaby (ale nie przedwczesny) wytrysk u mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dla mnie byłoby to dziwne Ale dopóki nie planuje się dziecka nie ma się czym przejmować. Może poczytaj tu: http://impotencja.w.interia.pl/ To może sygnalizować jakąś nieprawidłowość.
Czytałam o tej impotencji. Ale tam wychodzi, że jeszcze są problemy ze wzwodem i w ogóle z zainteresowaniem seksem. A u TŻta takie nie występują. Wzwód ma prawidłowy, zainteresowanie też. Wszystko jest ok, tylko właśnie jak ma wytrysk to z ciśnieniem słabo.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A Ty ile masz lat?

Szczerze mowiac, to lekko jestem zaskoczona, ze w tym wieku to ograniczacie sie do petingu. Myslalam, ze to raczej domena nastolatkow, ktorzy ostroznie poznaja swiat sexu.

Tak czy siak powinnas pomyslec o uatrakcyjnieniu pozycia i lepszej komunikacji z partnerem.
Petting nie jest domeną wyłącznie nastolatków, ale też ludzi dorosłych, którzy w swoim tempie poznają wzajemnie swoje ciała i niespiesznie dążą do finału. To są kwestie zależne od ustaleń, pragnień obu stron. Naprawdę nie trzeba w pełni konsumować związku w pierwszych miesiącach. Można, ale nie trzeba. A na brak wyobraźni nie narzekamy

Co do uatrakcyjniania - na rutynę nie mamy co narzekać, na różne sposoby stymulacji też. TŻ osiąga normalne orgazmy. Rozmawiamy ze sobą, sygnalizujemy co lubimy, realizujemy to i odkrywamy nowe sposoby.

A co do komunikacji - napisałam wyżej - z racji, że to dla mężczyzn drażliwy temat, wolę najpierw co nieco się zorientować, a potem robić larum. Dlatego chciałam wiedzieć jak mają inni mężczyźni.
kokekka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując