Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 20:35   #1100
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Doszłam do przekonania, że robię jakiś błąd. Coś mi szkodzi, coś mnie zapycha. Rano mam uspokojoną, gładką twarz, a po całym dniu z kilkoma warstwami (2 sera- niebieska Bielenda i Ava z wit C + filtr + make up mineralny) mam gule. Po sylwestrze, czyli nie tylko całym dniu, ale i całej nocy, miałam tyle drobnych gulek, że w trybie awaryjnym postanowiłam poszukać sprawcy.
Stawiam, że to wina filtra.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah a co sądzisz o serum o takim składzie: (INCI/CTFA): Citrus Aurantium Amara* Flower Water, Centaurea Cyanus* Flower Water, Rosa Damascena* Flower Water, Avena Sativa*(Oat) Kernel Extract, Glycerin, Soy Isoflavones, Porphyra Umbilicalis Extract, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Citric Acid, Gardenia Florida Extract, Crocus Sativus, Pisum Sativum (Pea) Extract, Dextrin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Parfum***/Fragrance,Linalool**, Limonene**, Geraniol**.

To serum firmy Love Bio

Ja mam cerę bardzo skłonną do zapychania, ale wodne sera mnie nie zapychają np. serum Alterry z granatem.

Super wygląda Powinno też ładnie nawilżać, ale nie wiem, czy tak dobrze jak Alterra.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora