Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-14, 18:54   #2491
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
nie pomieszałaś, wszystko zrozumiałam
ach, miałam nadzieję na jakieś wielkie łaaał, a tu nic, jest jak było acha. jeszcze jedno mnie zastanawia. mianowicie mam wrażenie, że mam zapchane pory (ee.. takie czarne kropeczki) właśnie po użyciu Acne dermu, tylko nie wiem, czy zawsze tak miałam tylko nie zauważałam, bo po prostu teraz się szczególnie obserwuję, czy to jego zasługa czy to możliwe, że skóra się jakoś wewnętrznie oczyszcza i stąd te czarne kropeczki (podkreślam, że nie jest to jakaś wieeelka tragedia )?
a dlaczego na Ciebie nie podziałało?
Czy te czarne kropeczki nie są przypadkiem zaskórnikami? Chyba nie powinny się pojawiać po użyciu AD... A może twoja skóra tak się po prostu oczyszcza? Ale jeśli nie dzieje się nic strasznego, to po prostu czekaj, mam nadzieję, że efekt będzie oszałamiający
A dlaczego na mnie nie podziałało, nie wiem... Może powinnam używać AD dłużej, chociaż wtedy wydawało mi się, że 4 miesiące powinny wystarczyć na jakiekolwiek efekty, a tych nie było, więc przestałam. Teraz stosuję Effaclar, który już sporo mi pomógł i byłoby bardzo dobrze, gdyby nie to, że najadłam się czekolady, po której moja twarz wygląda strasznie, no i teraz cierpię za te moje grzechy...
Zastanawiam się też, czy nie wrócić do AD i nakładać go co 2 dni... Nie wiem, narazie po prostu zdrowe odżywianie, kwasy i filtry, liczę, że to pomoże, za Ciebie też trzymam kciuki
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora