Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dda
Wątek: Dda
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-04, 09:11   #1411
mallinka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Unhappy Dot.: Dda

Gdy zobaczyłam ten wątek początkowo nie wiedziałam,że istnieje coś takiego jak DDA... Teraz jak czytam te wszystkie wasze wypowiedzi to łzy mi lecą po policzkach. Ja też mam ten problem i cieszę się,że mogę się z kimś nim podzielić. Mój ojciec też pił i nadal pije, ale teraz wygląda to trochę inaczej. Wcześniej były awantury, krzyk, rozbijanie różnych przedmiotów, szarpanie się z nim,żeby nie jechał pijany samochodem i nic sobie nie zrobił. Teraz od dłuższego czasu jest trochę spokoju. Też pije codziennie piwo i najczęściej jest po nim pijany, ale spokojny. Mimo tego,że coś niby zmieniło się na lepsze to ja nie potrafię... Ciągle jest mi źle... Czuję się bezsilna prawie w każdej sytuacji, na wszystko reaguję krzykiem i płaczem, mam nerwicę i każdego dnia czuję niepokój. Moje siostry zresztą też. Może sytuacja w domu nie jest już taka jak kiedyś,ale mimo to ślad na psychice pozostał. Nie jesteśmy już normalną rodziną. Wyszło tak,że zamykamy się w sobie,gdy coś jest nie tak lub reagujemy krzykiem. Chciałabym być pewna siebie, wierzyć w siebie, ale ciągle czuję się czemuś winna. Wybaczyłam swojemu ojcu, potrafię z nim normalnie porozmawiać, pożartować, ale sama już nie jestem taką osobą jaką byłam kiedyś. Teraz ciągle ten lęk i strach. Ojciec często mi zarzucał,że jestem do niczego i taka się czuję. Nikomu nie potrzebna i bezwartościowa. To trwa już kilka lat. Zbierałam się na odwagę,żeby iść do psychologa, ale ciągle mi jej brak. Ciągle boję się przyznać przed sobą i innymi,że mam problem, że często tylko udaję szczęsliwą i pewną siebie dziewczynę. Czasami mam ochotę poprostu zniknąć...
mallinka86 jest offline Zgłoś do moderatora