Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 09:04   #564
I see you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Rumianek na włosy ?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ewentualnie możesz spróbować tego
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...flex-Blond.htm

ale raz, maksimum dwa razy w tygodniu bo inaczej wysuszysz włosy!

Tyle,że początkowo to może nie być taki odcień jaki byś chciała. Myślę, że jeśli bardzo Ci zależy możesz spróbować, szczególnie, że nadal jeszcze mamy lato i słonko też może dopomóc Ci w rozjaśnianiu

Hmm..z natury moje włosy są bardzo cienkie..nie chciałabym aby było jeszcze gorzej.. Do dziewczyn które stosowały rumianek ! Jakie były efekty .. Czy włosy nie wyjdą po tym żółte ? Mam włosy jasny blond Z tym spreyem to odpada..

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Ja płukam rumiankiem wlosy przebywam dużo na słońcu więc nie wiem czy to efekt rumianku czy slonka. Ale pewnie tego i tego. Cytryna w dużym stężeniu wysusza włosy dlatego jej nie polecam. Ja po rumianku mam mięciutkie i pachnące włosy
A jaki miałaś kolorek włosków przed stosowaniem płukanki ? Podobał ci się kolor włosów po płukance ? I czy efekty długo się utrzymują ?
I see you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując