Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-12, 14:15   #906
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wszystko się już wyjaśniło. Napisałam kilka maili i zadzwoniła do mnie Pani z Organique i powiedziała o co chodzi. Do sklepu weszła nowa partia tego peelingu ze zmienionym składem. Z tego co pamiętam co ta Pani mówiła dodali jakiś nowy składnik i to prawdopodobnie on mnie tak załatwił. Na szczęście dziś z buzią wszystko ok.

Jestem pozytywnie zaskoczona cała sprawą. Sklep w którym kupowałam peeling dostał ,,cynk'' z góry że jestem niezadowolona i w ramach przeprosin dostałam od sklepu naprawczo-łagodzące serum z kozim mlekiem i liczi oraz mogłam sobie wybrać co chce z ich oferty sklepu- wybrałam peeling do ciała. Oczywiście zwrot pieniędzy był możliwy ale wzięłam sobie za to świecę YC a jeśli chodzi o peeling to Pani kazała mi go zatrzymać mogę go wyrzucić czy cokolwiek z nim zrobić . Także brawo dla Organique za to że szybko zareagowali no i zainteresowali się moją sprawą. A prezenty wiadomo cieszą .
Jestem pod wrażeniem, wszędzie tak powinno być.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora