Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 12:17   #4483
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Claire9 Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu oczekiwania ze wszystkimi finiszującymi. Ja mam termin na poniedziałek i jedno wielkie NIC.

Ponieważ dziecię me mało ma już wod i łozysko też już geriatryczne to mi mój lekarz we środę masaż szyjki zafundował niespodziewanie na fotelu. Nie polecam. Po pierwsze bolało strasznie, po drugie - na nic ten ból bo się nic nie zadziało.

Wczoraj byłam na kontroli i KTG ok, ale skurcze jak u Megi - płaskie dwudziestki. Szyjka ani drgnęła. Czytałam potem na forum, że po masażu to rach ciach i rozwarcie ale ta moja szyjka to tytanowa jest chyba.

Teraz mam mocno pilnować ruchów i gdyby się nic nie zadziało przyjechać już na oddział w niedzielę. Wtedy założą mi cewnik albo podepną oxytocynę.

Taka byłam strasznie zesmutana, że w drodze powrotnej się rozkleiłam zupełnie i na pocieszenie zawitaliśmy u ulubionego jubilera i dostałam w prezencie śliczniuchą złotą bransoletkę. Zadziałało Już mi lepiej
O widze ze kolezanka tez ma termin na poniedzialek tyle ze mykasz do szpitala juz w niedziele a ja mam jeszcze wizyte w poniedzialek i ktg!Trzymam za Ciebie kciuki Dziewczyny a czy to normalne ze pod koniec ciazy mozna schudnac>bo bylam na ktg we wtorek i polozna mnie wazyla i moja waga sie zmniejszyla o 0,5kg ???
__________________
Moje kochanie już ze mnąBardzo Cię kocham synku
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora