Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 12:21   #4488
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Pop Twoja Oliwcia ma wspaniałą datę urodzin, zupełnie tak jak ja. Czyli strzelec. Wspaniały znak zodiaku. Optymistyczna podróżniczka z niej wyrośnie . Dobrze, że tyje książkowo malutka. Będzie duża i silna babeczka.

Ja do Strzelców mam ogromną słabość, wszyscy moi byli to Strzelce. Oprócz aktualnego który jest Skorpionem. A żeby było śmieszniej to Oliwka urodził się w dniu urodzin mojego byłego (10 lat związku).

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
to swietnie,zeOliwcia tak ladnie rosnie,a jak ja wazycie,na takiej zwyklej wadze?wlasnie tez bym chciala poobserwowac wage Danielka ale ja mam tylko taka zwykla wage elektroniczna,ona czasami oszukuje
My ją ważymy na wadze elektronicznej ale kuchennej, która jest bardzo dokładna. Kładę na wagę tackę na to poduszkę, taruję a następnie kładę Oliwkę i mam dokładną wagę.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
półtorej szkl.mąki,szklanka mleka,łyżeczka proszku do pieczenia,2 łyżki cukru waniliowego,1 łyżeczka oleju do ciasta,jajko,pół łyżeczki soli,jabłko albo dwa-to wszystko wymieszaj i na rozgrzaną patelnie.
Nie dodawaj tej soli-moje wyszły dobre tylko jakoś czuc tą sól
A ja bardzo często zamiast mleka daję kefir i wtery nie trzeba już dawać proszku do pieczenia a też ładnie rosną

Daria - odpowiesz mi na moje pytanie???
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora