Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-29, 18:04   #1731
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Nie przemiła, tylko Kochana ja fakty stwierdzam, a fakty mówią same za siebie
ja tam swoje wiem

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Oj Aniu Aniu... i te twoje pazurki, spierałabym się z Tobą że to żel, s idealne! pIĘKNY ostatni black french! m.... to się nazywa talent!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Śliczne mas z te pazurki! Jaka niesamowita precyzja Cudo i już
dziękuję i już!

Cytat:
Napisane przez kruszynka1985 Pokaż wiadomość
przebrnelam przez caly watek. Masz piekne paznokcie, az tudno uwierzyc ze to naturalne. Piekne zdobienia
100% naturlich dziękuję

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Przepraszam,że rzadko bywam,teraz w wakacje postanawiam sie poprawić.
Nadrobiłam zaległości i stwierdzam,że wymiaaaaaatasz
Śliczne pazurki i zdobienia,a ta długość
nie ma za co przepraszać, ja sama wchodzę ostatnio tylko dorywczo
dziękuję paznokcie też dłuższe dlatego, że nie mam kiedy maniakalnie piłować

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Nie pochwaliłam ostatnich stópek - w całości z rączkami i sukienką - cudownie sie prezentują Ukradłabym ci tą sukienkę (choć pewnie moja duża d*** nie wyglądałaby w niej za dobrze)

Ostatni czarny frenchyk - precyzja wykonania - 5 gwiazdek , ogólny wygląd - też piąteczka (co do wyglądu sztuczności - to coś w tym jest choć jak ktos sie nie zna to i na pazury takie jak moje powie że to tipsy). Samo zdobionko - tu dam 4 gwiazdki bo chyba bardziej mi sie podobał ":goły" frenchyk bez błyskotek
dziękuję bardzo za obie opinie!
powiem Ci, że mi też bardzo podobał się ten czysty czarny, ale jednak nie umiem zdecydować czy bardziej bez ozdób i z w każdym francuzie się dobrzę czuję, niesamowicie wysmuklają dłonie


troszke mnie nie było, ale powracam ) jakoś czasu ostatnio nie miałam za wiele, ale mam coś nowego

taaaak dawno nie miałam czerwieni, że musiałam musiałam musiałam nadrobić! TŻ jest wniebowzięty!
noszę ją już kilka ładnych dni (czekałam długo na słońce żeby zdjęcia zrobić) i mi się nie nudzi nadal
tym bardziej że noszę prześliczną czerwień - niestety tak naprawdę na żadnym z kilkudziesięciu zdjęć nie wyszła tak jak w realu.
Zdobienie minimalistyczne, bo szkoda mi było cokolwiek "psuć" (mam a planie dwa zdobienia bogatsze z czerwienią, ale kremową więc innym razem )

TUTAJ dosyć dokładny opis i próby uchwycenia efektu...





Lakier: Sally Hansen - Don't wait up
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2010-06-29 o 18:10
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując