Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-03, 20:06   #4341
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Przy LightSheer wybór gabinetu ma kluczowe znaczenie (cena na drugim miejscu). Chodzi o dokładność... jest bardzo istotna (a generalnie bywa z tym kiepsko). Depilacja łydek Duetem- to jak dobrze idzie- 40 min, godzina z kolanami i stopami. Jeśli ktos mi mówi, że miał robione łydki i głębokie bikini w 20 minut to jest sprawą oczywistą, że ma wydepilowane może... 25% powierzchni. Nie dziwię sie prwdę mówiąc, że taka osoba jest niezdaowolona np. po 6 zabiegach. Przy zwykłym LightSheer całe nogi to przynajmniej 4-5 godzin (średnio 10.000 strzałów), uczulam Was na ten aspekt... czasem trochę taniej wychodzi per saldo drogo.


Oczywiście jak macie grupona po 40 zł za okolicę to nie ma co wybrzydzać , ale też nie dajcie się zbyć dwoma strzałami na jedną pachę (znam takie przypadki).
Pozdrawiam
Przepraszam Cie bardzo ale jednak ja sie nie moge z Toba zgodzic. Depilacja laserowa zajmuje sie juz spory kawalek czasu i NIGDY depilacja wykonywana przeze mnie nawet zwyklym LS nie trwala 4h na lydkach!Najdluzej2-2,5h. a wierz mi ze wyszla ode mnie bardzo duza ilosc zadowolonych klientek i to nawet po3ch zabiegach byly juz bez wlosow. Lydki z kolanami i stopami Duetem- max35min.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora