Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-05, 11:43   #4577
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żebys wytrwala zobaczysz wkręcisz się, mi tak przez święta siłowni brakowało a w życiu bym nie pomyślała że tak będzie.

Choć trenera personalnego bym nie polecała, znam parę osób które się tym zajmują i nie będę komentować Jasne na parę pierwszych razy żeby zobaczyć jakie Ćwiczenia robić i jak się je technicznie poprawnie robi ktoś się przyda, ale potem to zupełnie zbędny wydatek.

Kwestionowalabym jednak bardzo te diety przez nich układane

Ale no siedzę cicho
tzn ta moja trenerka ma mi tylko pokazać co i jak (trzy treningi), nie stać mnie na takie fanaberie jak osobisty trener do kazdego treningu
a dietę mam ułożoną przez koleżankę, która też jest trenerką, ale nie mieszka aktualnie w trojmiescie. to nie wiem czy mam ja stosowac? dieta wygląda dosc chudo i tak "treningowo" ale ja się nie znam. Mam jeszcze jedna kolezanke z pracy, ktora z kolei jest dietetykiem- skonczyla to na gumedzie, moze jej mam się zapytac?

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oby tak było
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Napewno się wkręcisz zobaczysz wybierz się do tkmaxx po strój bo teraz na Wyprzedażach w naprawdę spoko cenach można dorwać
ooo to muszę tego małego gnoma spakować i pojechać zobaczyć
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora