Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-08, 19:52   #13
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
O super
Jak zapachy tych produktów? Bardzo ziołowe czy raczej delikatne?
Olejek rewitalizujacy nie obciąża i nie przetłuszcza włosów i skóry głowy?
Krem odżywczy ciężki jest? Jak z wchałanianiem i zapychaniem?
I co możesz powiedziec o masce błotnej?

To by było na tyle
Z zapachami jest różnie, zależy od produktu. Krem na początku jest bardzo ziołowy, ale potem zapach się ulatnia, olejek tak średnio, nie wyczuwam go potem na włosach, a żel prawie w ogóle. Generalnie krem pachnie chyba najintensywniej.

Olejek jest świetny, nie obciąża, łatwo daje się wypłukać - ja go stosuję kilka godzin przed myciem włosów, wcieram w skalp i całe włosy. Wypada mi trochę mniej włosów, zauważyłam też że bardziej błyszczą i są takie sypkie.

Z kremu też jestem zadowolona bardzo, bo wprawdzie na początku wydaje się ciężki ale już po chwili staje się leciutki, świetny pod makijaż. Ja używam go akurat pod płynny podkład mineralny Maybelline i się sprawdza. Nie zapycha, a wręcz przeciwnie, skórę mam rewelacyjną, mimo tego że mam okres i dodatkowo piję pokrzywę a to powoduje wysyp. Polecam.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa podpinam się pod pytanie o maskę błotną
Maska błotna lubi poszczypać trochę, ale to zaraz po nałożeniu i taki stan trwa ok. 3min, potem efekt ten znika, maska zastyga zupełnie i działa. Nie ma problemu ze zmywaniem, przy niektórych maskach to był koszmar. Skóra "po" jest oczyszczona, ale nie przesuszona i bardzo promienna.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując