Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-09, 21:49   #30
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Skinorenu używam chyba od marca i jeśli chodzi o zaskórniki, to działa słabo, ale widzę, że prawie pozbyłam się trądziku dzięki niemu. Przy codziennym stosowaniu przez kilka miesięcy trochę wysusza, dlatego lepiej przystopować jak pojawia się suchość skóry i nawilżyć (polecam krem Babydream ze zdjęcia). Niech siostra jeszcze poczeka, ja też nie miałam efektów od razu. Możesz jej jeszcze polecić tonik z Biochemii Urody 2% BHA. Ja stosowałam go razem ze Skinorenem (teraz się skończył) i na pewno przyczynił się do poprawy mojej skóry. Teraz przerzuciłam się na mocniejszy kaliber 10%.

Kremu Ziai używam jako kuracji jeśli mam suche płaty od Skinorenu np. I do tego bardzo się przydaje, bo suchość skóry znika po jednej nocy. Stosowany codziennie zapycha, ale 2 razy w tygodniu maksimum nic się nie dzieje.
Dzięki za odp Czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość co do skinorenu Ja też mam krem oliwkowy, ale nie odwazyłam sie użyć go do twarzy użyłam kilka razy do ust, ale zauwazyłam, ze wokół nich zaczęły mi się robić syfki tak, jakbym niechcacy wyjechała kremem poza usta i zapchałby mnie tam on... na razie stoi sobie bezużytecznie i czeka, aż coś wymyślę a ten babydream to z cynkiem czy bez?
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując