Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SOS, czyli ratunek dla złamanego paznokcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-10, 18:51   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: SOS, czyli ratunek dla złamanego paznokcia

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Widzę, ze jednak korzystasz z naszych rad z wątku pazurkomaniaczek....
Szkoda tylko, że przypisujesz sobie ich autorstwo.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Temat nie doczekał osobnego miejsca na Wizażu, bo chyba już każdy ten sposób zna. Nie bardzo ogarniam, dlaczego zakładasz kolejne tematy opisując metody, które znane są od dawien dawna, a na pazurkowym wątku powtarzane niemal jak mantra?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zgadzam się z Poprzedniczkami... szkoda, że próbujesz stać się guru pazurkowym bazując na wspólnych wątkowych doświadczeniach.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Jest nawet taki wątek - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post35173069

a postów o złamanych paznokciach i klejeniu na torebkę od herbaty od groma...
Zaciekawiona weszłam sobie poczytać o sposobie na złamany paznokieć i rozwaliłyście mnie dziewczyny

Jaki sens merytoryczny mają takie wtręty w dany temat, skoro nie jesteście nim zainteresowane, bo wszystko to wiecie??

Jak ktoś siedzi w danym temacie to dla niego wszystko z nim związane jest oczywiste, ale zapewniam Was, że dla pozostałej części niekoniecznie. Ja pierwszy raz słyszałam o czymś takim, zaciekawiło mnie to i zamierzam użyć bez znaczenia dla mnie jest to, że w innym wątku sto razy to było pisane, bo mi wyskoczył ten temat jeśli nie macie praw autorskich do tego patentu to powyższe wpisy są zabawne, stąd mój wpis o tym, bo serio w szoku jestem, że tak mocno ten wpis przeżywacie

I to jak z olejowaniem włosów, ktoś odkryje dla siebie tę metodę, podzieli się nią z otoczeniem i też zaraz jakaś dziewczyna stwierdzi, że to zna, to jest oczywiste i ona pierwsza to odkryła?

Więcej luzu zalecam Majowa dzięki!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2013-06-10 o 18:52
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując