Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SOS, czyli ratunek dla złamanego paznokcia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 20:44   #20
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: SOS, czyli ratunek dla złamanego paznokcia

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Nie, ale włączyła mi się czerwona lampka, kiedy cztery koleżanki z jednego wątku zmaterializowały się tutaj jak na zawołanie i to nie z uwagami czy uzupełnieniami do metody ("stosowałam herbatę i mam ułatwienie, jest to..."), ale z zarzutami ad personam. A za takie uważam:
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Oho, mamy już 5 koleżanek

Dziewczyny, nie gniewajcie się na mnie i nie obrażajcie za to, że nie udzielam się już na "waszym" temacie. Wydał mi się zbyt ciasny i hermetyczny, z ciut przyciężką atmosferą, a ponadto zawalony off topem w stopniu zakłócającym odbiór (koty, kwiaty, koty, ciasto, koty, itp.). Takie było moje wrażenie po kilku miesiącach czytania w kółko tego samego. Na dodatek monotonne „skróć, za długie, skróć, za długie” przypominało "Dzień Świstaka" i było śmieszne tym bardziej, że mówiły to osoby, których paznokcie pozostawiały sporo do życzenia...
w życiu bym się tu nie odezwała, ale muszę przyznać, że aż się wkurzyłam, bo po pierwsze - przeginasz z nagonką na nasze grono, a po drugie - było Ci źle na wątku, to sobie poszłaś. my jedyne co, to Ci radziłyśmy, a zrobiłaś i tak po swojemu. kilka miesięcy jednak siedziałaś i pisałaś na równi z nami o kotach, plackach i kwiatach. póki co, to pokazałaś, że jesteśmy te złe, które się czepiły Ciebie. dżizas, chcesz, miej sobie i paznokcie metrowe, ale kurcze, trochę kultury. to że komuś się podoba jedno, a innym drugie to całkiem normalne. sformułowanie o paznokciach, które pozostawialy wiele do życzenia wolę przemilczeć, bo delikatnie mówiąc jestem wzburzona.
po to tam siedzimy i rozmawiamy, żeby dopracować swoje paznokcie wedle INDYWIDUALNYCH preferencji i gustów.

kurza jego mać. i mogę być tą złą, szóstą z tego wrednego, offtopowego, hermetycznego wątku.






fajnie że założyłaś taki temat, jak widać dziewczyny nie wiedziały o metodzie.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując