Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 13:59   #744
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Uzywam domowego lasera albo raczej domowego IPL juz od 2 i pol roku i wydaje mi sie ze wystarczajaco dlugo zeby wyrazic opinie na jego temat.

Dziala!!! wiekszosc wlosow w ogole nie odrasta a te co odrastaja to sa prawie niewidoczne i gole je co 3 dzien ... nogi maja piekny odcien i ie widac zadnych czarnych kropek ktore zawsze byly dla mnie udreka.

Wiec jesli ktoras z was sie boi ze nie eliminuje calkowicie to przestancie sie bac!!! bo IPL tak oslabia wlosy ze totalnie o nich zapomnicie, oczywiscie zabiegi trzeba powtarzac raz w miesiacu na nieopalona skore a na sloncu zawsza ale to zawsze uzywac filtrow i to najwyzszych bo skora jest bardzo wrazliwa szybko sie wysusza i podejrzewam ze mozna dostac raka jesli bedzie sie dlugo na sloncu siedziec ... nie jestem lekarzem, nie znam sie, ale kiedys czytalam ze dlugotrwale uzywanie ipl uwrazliwia skore na slonce, moje nogi po 2 tygodniowym urlopie byly suche jak wior choc stosowalam filtry i kremy nawilzajace.

Po drugie, z tego co ja sie orientowalam to RIO robi najgorsze IPL wiele ludzi pisalo ze parzy skore ale nie usuwa owlosienia.

Ja uzywam Philipsa ale nie bede pisac jakiego modelu zeby mnie nikt nie posadzil o reklame. Przed zakupem czytalam mnostwo opinii i ogladalam filmiki na youtube i zdecydowalam ze kupie Philipsa bo mial najlepsze noty i dziewczyny byly zadowolone.

Podsumowujac : IPL NAPRAWDE DZIALA :lov e:
...
rozumiem,że od 2 lat przeprowadzasz na sobie naswietlania? no to się zgadza jak regularnie się naświetlasz to to osłabia odrost,ale jak przestaniesz to robić problem wróci...o to mi chodzi...laser tłucze do konca cebulki<co kilka mc wystrczy naświetlanie przypominające,jeżeli sporadycznie coś odrośnie>ipl wymaga ciągłych ,regularnych zabiegów...o tę różnice mi chodzi.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując