Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-21, 14:11   #746
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
wiesz co, ja nigdy nie zrobilam dluzszej przerwy niz miesiac ... dlatego nie wiem co sie stanie jesli nagle przestane uzywac a podejrzewam ze jesli zajde w ciaze a pozniej bede karmic piersia to nie bede sie naswietlac z wiadomych przyczyn i wtedy nie wiem jak beda moje wloski wygladac.

Poki co wlosow prawie nie mam, moze 5% tego co bylo kiedys.

Lasery tez nie usuwaja owlosienia na stale!!! tylko na kilka lat z tego co sie orientowalam. Moj wybor byl w dluzszej mierze podyktowany kosztami, IPL wychodzi zdecydowanie taniej niz zabiegi laserami, ktore i tak trzeba co pare lat powtarzac.
....
tu jest pewna nieścisłość..laser działa na aktywne mieszki włosowe i je niszczy,to co w między czasie,lub po dłuższym czasie wyrasta są to nowouaktywnione mieszki<działają na nie hormny,brak równowagi hormonalnej,ciąża,menopau za>więc to najzupełniej normalne zjawisko....po ipl wszystko ci niestety odrośnie tak jak było przed zabiegami.....co nie zmienia faktu,że ciąża w przy laserze i przy ipl może spowodowac podobny powrót problemu,a nawet silniejszy...swoją droga możesz spokojnie wspisać model Philipsa...dziewczyny tez pewnie sa ciekawe...myslę sobie,że to może byc jakies rozwiązanie np po serii zabiegów laserowych..kiedy jakieś niedobitki chcemy jeszcze ''usunąć''
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując