Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 21:20   #2113
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Jeszcze nie próbowałam, bo dopiero ostatnio zaczęłam się tak świecić Ale kupię sobie
Aha, rozumiem, dzięki myślałam, że trzeba czym mieszać specjalnie naczytałam się o robieniu podkładów z kolorówki i to dlatego

A możliwe, nie pomyślałam o tym dzisiaj jest chłodniej i pada i świecę się mniej, więc coś w tym może być zaraz obczaję ten puder i bazę. U mnie to chyba wszystko jedno, czasem, kiedy nałożę ogrom warstw, bo koniecznie chcę coś zakryć, nic się nie dzieje
Jezeli u Ciebie swiecenie sie twarzy wynika z tego, ze po prostu Ci sie ona poci to moim zdaniem dobrym rozwiazaniem bedzie ta baza z silikonami. Silikony stworza okluzje i dzieki temu jak sie czlowiek spoci to ta woda nie bedzie az tak parowala przez pory, a podklad bdzie na swoi miejscu U mnie to sie sprawdza szczegolnie latem, gdy jest bardzo cieplo, powietrze jst wilgotne - baza z silikonami zalatwia wszystko Niestety wiekszosc podkladow mineralnych przegrywala z takimi warunkami , jedynie Lucy Minerals dawala sobie rade.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując