Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-04, 15:24   #181
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Korinka pudełeczka super
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
box jest dostepny
Kliknęłam jeden, ale dla kogoś zobaczymy co przyjdzie
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A mi złamańce nie zwrócili kasy na kartę podarunkową

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Z okazji nowego wątku pochwalę się zakupami Koreańskie kosmetyki z ebaya to całkowicie grażynkowy zakup - dostałam zniżkę 15$ z 25$, musiałam skorzystać. A z butami miałam niezłe przeboje, dopiero 3 para była na mnie dobra, dziecięce 34, nie wiem co za rozmiarówkę oni mają.

Byłam wczoraj po zmywacz w S. i jest nadal sporo przecenionych Eisenbergów, na razie nie wzięłam, ale kusi. I Samparów też sporo.
Sampara wycofują z S.
Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem. Jeśli zdecyduję się na samego Słonia to pewnie na e-glamour
Własnie. Tutaj chciałam się dowiedzieć. Czy we wszystkich sklepach internetowych mogę kliknąć coś na przelew i potem po prostu tego nie opłacić? Mam na myśli głównie tagomago i e-glamour, ale też iperfumy? Nie wiem jak to z tym w końcu jest



Polecam przetestować. Mój tż go nie cierpi, ja uwielbiam. Na mnie jest to wanilia w towarzystwie ukochanego kardamonu i goździków. To najbardziej się u mnie wybija.
Tak można kliknąć i nie opłacić, ale czasem też jest tak, że jak sie długo czeka z opłaceniem to produktu można nie otrzymać, dotyczy to e-glamour i i-perfumy tago mago nie wiem.
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
U mnie w kolejce do kupienia mam Opium edp, Allure oraz Allure Sensuelle (tylko nie pamietam czy edt czy edp), Gucci Oud, Donna Valentino, Signorina Misteriosa i wieeeele innych


Nie wiem czy rezerwują w ten sposób produkt Jeszcze nigdy tak nie miałam. Raz zabrakło jednego jak opłaciłam to od razu dostałam maila, że go nie ma i czy mają oddać kasę czy biorę coś innego, brałam wtedy coś innego.

U mnie lista długa
Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Odebrałam D., próbka niespodzianka emulsja II Sensai, niespodzianka Sisley żel pod prysznic. Zaproszenie Sensai jest ze zniżką 50 zł przy 250 zł albo 100 z 450. I do tego jeszcze rabat Clinique 39 zł.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam mój kremik pod oczy i jestem pod wrażeniem, bo w gratisie jest saszetka kremu jakiegoś, saszetka maski anty-stress ( hmmm skąd wiedzieli ) i 2 gąbeczki do makijażu. Aaaa no i kupon zniżkowy na kolejne zakupy

Normalnie lepiej niż S i D Podobuje mi się to

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
D ogarnęło moje zamówienie z Luną po kilku telefonach i mailach. Już zwątpiłam :/ ma być jutro w wybranym paczkomacie. Zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
A czy ktoś miał okazję testować Botrytis Ginestet? Podobają mi się nuty, ale za bardzo nie mam gdzie przetestować
Cudny, miodek jest u mnie na liście, póki co zadowalam się odlewką

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-08-04 o 15:26
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora