Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-04, 16:44   #210
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Utkwił, to prawda. Ani razu nie zaszczekał, tylko łasił i łasił i miał takie proszące spojrzenie, ze .... Ale nie potarmosiłam go, dopóki coś nie ustale z tz, to nie chcę mu robić nadziei. Ale przyznam, że chciałabym go widziec w domu
Kurcze, do nosa maja strone - na fb galerię, ale zdjecia takie, ze nie moge znaleźć tego "swojego", przypuszczam który, ale bez choćby 50% pewnosci. I nie ma info tam u nich ile pies ma lat, skąd sie ewentualnie wział tylko czip i imię
I taki pies bedzie kochal czlowieka calym swoim psim cialkiem. Ten nasz adoptowany labrador to juz pierwszego dnia byl naszym przytulaczkiem. Od razu zaczelismy nazywac go innym imieniem, zalapal praktycznie na drugi dzien, zrozumial, ze zycie mu sie zmienilo. Z dawnego zycia pozostalo tylko to, ze bardzo lubi dzieciaki.
Najwazniejsze jest aby nie patrzec na historie psa, tylko tworzyc nowa

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przyszłam się pozalic. Zalando nie zwróciło mi całej kwoty za zamówienie
Zamawiałam 2 sukienki z 2 miesięce temu i stwierdziłam, że zwrócę, bo potrzebuje zniżki a aż tak mi na nich nie zależy. Zwrot dostałam jakbym zwróciła jedna
I teraz nie wiem czy ktoś nie ukradł z paczki sukienki czy co. Napisałam do nich ale strasznie się stresuje ta sytuacja

Dostałam wczoraj to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To swinie. Mam nadzieje, ze uda sie te sytuacje wyjasnic. Trzymam kciuki
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora