Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-11, 18:15   #2813
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Soulane Pokaż wiadomość
Mam to samo po kilku dniach końcówki paznokci tracą blask i robią się matowe. Mozesz wstawic zdjecie paznokcie na ktorych widać "dołek" ?
Wstawię jak zrobię odpowiednie zdjęcie na którym to wychwycę Dzięki za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Ja nadbudowujac krzywą c hardi Clearem po nałożeniu go odwalam paznokcie do góry nogami, hard spływa i robi się ładna krzywa

A co do topu... oba są słabe.... mam szczury i one bardzo lubią moje paznokcie ale wystarczy że chcą spróbować czy są smaczne i mam już rysy na topie:-/ ale wet Look indigo jest chyba jeszcze gorszy dałam się nabrać na nazwę i promocję 2+1...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, spróbuję tego sposobu z tym Hardi
A nie masz jakiegoś topu wartego uwagi? W ogóle to jak Wam matowieją paznokcie to poprawiacie je? Bo przyznam szczerze, że mi się zdarzyło nałożyć po tygodniu noszenia jeszcze raz sam TOP.

Cytat:
Napisane przez Pauli20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przyszedł czas i na mnie Dopiero przybieram się do kupna swojego pierwszego zestawu. W głowie mnóstwo pytań - jaka firma, lampa i wiele wiele innych. Ale ostatnio moim oczom ukazał się idealny zestaw dla mnie. Ale mam jeden dylemat i myślę że pomożecie mi rozwiać wątpliwości. Mianowicie, co sądzicie o lampie UV Led 9W (mostek) z Semilaca. Ktoś miał? Testował? Jak się sprawdza? Czekam na każdą odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też używam tylko tego mostka i nigdy nie miałam z nim żadnych problemów, wszystko super utwardza. Jedyny minus, to tak jak już to zostało wspomniane, trzeba kciuki utwardzać oddzielnie, bo się nie mieści.

A czy któraś z Was używała tej lampy z Biedronki (BeBeauty) 36W?
Jest u mnie na wyprzedaży i uważam, że 50 zł to bardzo dobra cena jak na lampę, sama się nad nią zastanawiam!
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2017-01-11 o 18:23
Ondiine jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując