Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 17:05   #2500
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NoPerfect Pokaż wiadomość
Nie mam żadnej teorii. Nie dam sobie wytłumaczyć?!
Tylko się pytam jak pozbyć się tych stanów zapalnych a ty stawiasz że już mnie będzie zapychać i że skóra zestarzeje się w przeciągu bodajże 20 dni (stosowania) kremu który stosuję już nie krótko... a na dodatek poleciła mi go pani w aptece które widziała moją cerę na żywo.
spokojnie, tutaj chcemy ci pomóc korzystajac przy tym z własnego doświadczenia (lub bliskich)
Stosowanie filtra przy Effeclarze jest ważne, bo substancje w nim zawarte uwrażliwiają cerę na promienie UV, a co za tym idzie:
-promienie UV podrażniają skórę, czego nie chcemy szczególnie wtedy, kiedy i tak jest już wrażliwa
-można dorobić się paskudnych przebarwień
A tego nie chcemy, więc lepiej zaopatrzyć się w filtr. Ze swojej strony mogę polecić Aknicare SPF 30, który jest chyba najlżejszym możliwym filtrem o dobrej ochronie Nie wiem, czy jest dostępny gdzieś stacjonarnie, ja go kupowałam na allegro, widziałam go też w jakiś aptekach internetowych.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora