Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-22, 14:10   #43
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

O kurcze Wchodzę a tu tyle miłych komentarzy, aż się sama do siebie uśmiechnęłam Dziekuję Wam bardzo, takie opinie motywują do tworzenia Acha i witam nowe osoby

Odpowiedź na zaistniałe pytania
Zdjęcia - zawsze staram sie je robić w dzień, w lecie na zewnątrz, w zimie przy oknie. Ważne jest też tło, musi być miłe dla oka. Czasem dodaję jakieś rekwizyty jak korale (które są własnością mojej mamy )

Paznokcie - 95 % mojego poprzedniego wątku to paznokcie naturalne obecne zdobienie jest robione na naturalnych paznokciach utwardzonych żelem.

A obecnie ... mam kikutki z pozostałością odrastającego żelu Pomalowane beżem OPI z jednym holo nie ma co sie chwalić.


A propos, blog kulinarny będę reaktywować nie wiem jeszcze kiedy bo mam sesję przez najbliższe 2 tygodnie ale na pewno pojawią się jakieś nowe przepisy. A gotuje prawie codziennie. Dzisiaj będzie faszerowana cukinia z mięskiem, kuskusem, pomidorkami i i oliwkami...ale fotek pewnie nie zrobię A i szukam jakiegoś dobrego deseru z melona żółtego mniam mniam

Pozdrawiam Wszystkich (smakoszy też )
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując