Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo delikatny codziennik na debiut, proszę o sugestie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 09:18   #19
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Bardzo delikatny codziennik na debiut, proszę o sugestie!

Dziękuję Nadio Wczoraj próbowałam. Najpierw cieniem na mokro kreseczkę na górnej powiecie, potem delikatnie na dolnej, po zewnętrznej stronie na wodnej i trochę roztarłam, w wewnętrznym kąciku trochę więcej, żeby obniżyć kącik i żeby ten zewnętrzny tak nieopadał. A środek, tam gdzie wychodzi tęczówka zostawiłam niepomalowany. I było całkiem, ale nie wyszłabym tak do ludzi.

A potem zamazałam górną powiekę tym samym cieniem i w ogóle poszalałam, dodałam złoty...ale brązy i złota to chyba nie moje kolory...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Zrobiłam zdjęcia, niestety wyszło bardzo blado, jakby to był kolejny delikatny makijaż, a był bardzo mocny(ciemny brąz trochę rozjaśniony złotawym cieniem, prawie pod łuk brwiowy, ciemnoróżowa pomadka ze złotymi drobinkami, nałożona pędzelkiem, żeby nie przyćmić oczu, a moja bluzeczka jest w wieszaku-motylowa niebieska, a wygląda jakby była sprana), tylko widać podkreśloną dolną powiekę. Nie wiem czy jest sens to wstawiać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując