Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-02, 18:25   #1965
wawa266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dianaignat Pokaż wiadomość
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------



Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY
Chyba robiłyśmy sobie usta u tej samej "kosmetyczki" byłam u niej trzy razy. Po tych zabiegach moje usta były KOSZMARNE !!! Magda proponowała mi kojejną poprawkę, ale nie zgodziłam się. Byłam zdecydowana żeby usunąć ten tzw. makijaż. Na szczęście trafiłam na profesjonalną kosmetyczkę, która mi to COŚ poprawiła. Jestem zadowolona, czekają mnie jeszcze dwa zabiegi, bo to co zrobiła mi Magda nie da się tak szybko naprawić. Robiła mi jeszcze kreski - dolnej w ogóle nie widać ( mimo dwóch zabiegów).
Bardzo proszę Cię Angelino o osobisty kontakt, może razem odzyskamy od tej naszej "kosmetyczki" stracone pieniądze. Mój telefon 502 749 664 begin_of_the_skype_highli ghting 502 749 664 end_of_the_skype_highligh ting.
Hej!
Tak czytam wasze wypowiedzi i już się wystraszyłam,że piszecie o mojej Pani Magdzie z Wrocławia,u której ja robiłam makijaż i jest prześliczny,a wy tu piszecie,że robiłyście u jakiejś pani Magdy z Gdańska.
wawa266 jest offline Zgłoś do moderatora