Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-03, 21:26   #393
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja mam 161cm
tez jestem raczej mala...
A tam mała.. nie wiem dlaczego ale to słowo źle mi się kojarzy (może przez biust ) niska jak już, a w ogóle to bym powiedziała po prostu drobna Ale to dobrze, możesz na legalu latać w 11 cm szpilach

Ja to jak takie założę to patrzę na wszystkich z góry - dziwne uczucie, a i mało który facet jest na równi ze mną, a wyższy to już na palcach ręki można policzyć

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja się już kładę, dobranoc blondasy
dobranoc śliczna blondynko

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No trzeba sie zapisywac rok wczesniej

Pewnie bede musiala isc prywatnie bo mnie boli coraz czesciej i coraz mocniej wiec coś sie dzieje ewidentnie...
To jest jakiś dramat :/

No mój mi ostatnio jak miałam rwę mówił, że wypadałoby zrobić pzreświetlenie kręgosłupa.. ale jako, że nie rodziłam to lepiej nie naświetlać tych rejonów.. no, a że leki pomogły to temat zniknął..
Ale boję się bo jak to się powtórzy no to już nie będzie zmiłuj
Co prawda moja mama ma problemy z kręgosłupem i babcia też - to niejako dziedziczne jest (szkoda, że nie odziedziczyłam jakiejś willi ) ale faktem też jest, że to przez brak odpowiednich ćwiczeń także

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny a jak myślisz ta londa przykryje to lekkie żółtko po skandynawskim?? myślisz, że wyjdzie ładniej niż syoss??
Która Kitkulkowa?
W życiu bo ona tez ma taki słoneczny kolor..

EDIT:
aa Ty pokazywałas taką ciemniejszą - kurcze będzie problem bo tutaj odrost (który jest duży) miałabyś żółty i on inaczej złapie kolor, a na dole masz biało srebrne i one też inaczej złapią .. Nie wiem czy by nie trzeba było zmniejszyć wody..
Będziesz się przyciemniać?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-03 o 21:30
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora