Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - praca w wiezieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-29, 18:24   #2
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: praca w wiezieniu

Hej.
więzienie, policja, służba celna itd. to są formacje, w których trzeba mieć przysłowiowe plecy. Ludzie pracujący już tam, grzeją stołki dla rodziny, znajomych. Ciężko, naprawdę ciężko znaleźć tam pracę. Sama jestem po tym kierunku.
Ale trzymam kciuki. Może Tobie się uda Rzecz jasna... Nie wrzucam wszystkich do jednego worka Wielu osobom się udało bez znajomości, mi niestety nie. Także głowa do góry i stanowczo podejmuj kroki, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

P.S.: Z tego co wiem na stronie zakładów karnych powinno coś być napisane o rekrutacji. Jeśli masz warunki fizyczne do tego, żeby pracować jako funkcjonariusz to masz większe szanse na to, że właśnie z tą pracą Ci się uda. Poza tym... Lepsze pieniądze dostaniesz jako funkcjonariusz i będziesz miał takie same prawa jak funkcjonariusze innych formacji
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...

Edytowane przez myszunia 89
Czas edycji: 2012-08-16 o 22:02
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując