Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-12, 21:35   #1405
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated
implant nie chudnie Twoj cycek tak-wiec jak miala swojego to on maleje podczas odchudzania. Po op są scisle zalecenie 5kg +/- i tyle.
a może wystrzelić

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez esseath_me_deitwen Pokaż wiadomość
Cześć!
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond..
zawsze marzyły mi się jasne blondy,3 tyg. temu kupiłam farbę Perfect Mousse Schwarzkopft bez amoniaku..kolor wyszedl ciemny rudy najbardziej przy głowie.. nie podobał mi się ten kolor ,bo nie taki chciałam uzyskać..kupiłam następnie farbę L'oreal recital preference 03 bardzo bardzo jasny popielaty blond i wyszedł mi trudno opisać ..mniej wiecej rudo-żółty..lekkie odrosty już się pojawiły i dobiega miesiąc i chciałabym znów zafarbować .. I pytanie do Was: jakiej farby użyć? Co mam zrobić aby wyszedł mi blond? nie koniecznie platyna..jakiś ładny naturalny jasny blond.W ogóle jest to możliwe? Miałyśmy może kiedyś podobny problem?? bardzo prosze o rady
fotki?

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dla Victorii wygląda jak kobieta w końcu a nie sztuczny manekin
styl ma za✂✂✂isty

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przepraszam ale teraz robię aukcje na all a jeszcze muszę włosy dziś ogarnąć ostatnio brakuje mi dnia
wybaczam jakoś wytrzymam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora