Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 17:56   #2544
Cristilla_Tatia
Raczkowanie
 
Avatar Cristilla_Tatia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Hej. Mogłabyś napisać jak z cerą? Rozumiem, że trądzik nie wrócił, ale czy zupełnie czy jednak w lekkiej postaci pozostał? I czy skóra znowu bardzo się przetłuszcza? A włosy? I czy robiłaś coś z bliznami? Uff... Dziękuję za odpowiedź.

Btw u mnie coś dziwnie. Dotychczas miałam suchą skórę, a nagle zaczęła się trochę błyszczeć. Chyba efekt ogrzewania.
Moja cera nie jest idealnie i nigdy nie będzie, ale wyprysków doświadczam sporadycznie przed okresem, jak mnie coś zapcha, jak się najem czekolady Miałam też lekkie problemy po lecie. Mam natomiast zaskórniki, ale nie jest to duży problem.
Mam obecnie skórę raczej suchą, potrzebuje solidnego nawilżania i natłuszczania. Trudno jest przestawić i wyrzucić wszystkie anty trądzikowe kosmetyki. Na zapychanie oczywiście trzeba uważać. Moje włosy nigdy się jakoś specjalnie nie przetłuszczały, myję 2-3 razy w tygodniu. Sporo wypadło.

Blizny mam, to są takie bruzdy o średniej głębokości. Nie ma ich wiele. Chodziłam na laser IPL, szczerze mówiąc nie chce mi się już w tym babrać. Nie ma tragedii. Trądzik nauczył mnie właśnie takiego luzu w sprawach cery

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kokosowoczekoladowa Pokaż wiadomość
Cristilla_Tatia dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli uważasz że nie należy się poddawać tylko kontynuować leczenie ? jestem prawie w połowie
Jedź dalej, bez sensu jest teraz przerywać. Czasami trzeba powtórzyć kurację, bądź na to gotowa.
Cristilla_Tatia jest offline Zgłoś do moderatora