Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-17, 18:43   #1329
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

boję się. chciałabym się podciąć tak: http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1181505670

ale...z jednej strony to długość- mam włosy za łopatki. nie mam serca rozstać się z taką długością, ale z drugiej strony chciałabym je troszkę przystrzyc.

a druga sprawa to grzywka- i tu jest najtrudniej. bo nie wiem czy poprosić o taką asymetryczną
[teraz prosiłabym, żeby ktoś kto ma taką grzywkę wypowiedział się, byłabym wdzięczna. czy trzeba ją koniecznie prostować, żeby ta krótsza część jakoś wyglądała? bo szczerze mówiąc, chciałabym, aby moje włosy odpoczęły od prostownicy...]
prostą czy 'na bok' .
niestety nie mam jak dać fotki na kompa. ale to nawet nie o to chodzi, tylko boję się, że mając tą asymetryczną grzywkę musiałabym bardzo męczyć się ze stylizacją, żeby to wszystko jakoś wyglądało, a nie chcę codziennie katować włosów prostownicą, żelami, lakierami itp. bo właśnie jestem na takim jakby..odwyku od tych wszystkich rzeczy, które niszczą włosy.
co myślicie o tym?
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora