Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-12, 13:10   #40
mgiedogo
Raczkowanie
 
Avatar mgiedogo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie mam takich skojarzeń. Dla mnie jaśmin to zapach wiosenny, który kojarzy mi się ogrodem mojej babci. Kwiatki cmentarne to dla mnie tylko astry, chryzantemy no i te popularne plastikowe straszydła.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


Jeśli ma być niedrogi to może Balea?
Jest w necie trochę drogerii z niemieckimi kosmetykami. Tam można kupić.
Jak masz podskórne zmiany na dekolcie to chyba nie parafina a np. hormony.Albo trądzik. Ja bym poszła do dermatologa i ginekologa endokrynologa.
Dzięki za odpowiedź, ale hmm z tego co czytałam to Balea w DM jest niemieckim odpowiednikiem Isany w Rossmanie. Także składy mają równie nieciekawe. Wyniki badań mam bardzo dobre, po prostu wiem, że zapycha mnie parafina, Propylene Glycol, masło shea, olej kokosowy. Chyba spróbuje czegoś z L'occitane.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Naturalne mydło
Po dobrych mydłach bez syfu nie trzeba balsamu używać. Polecam np. mydła z Pszczelej Dolinki, bananowo-kokosowe cudnie pachnie, brzoskwiniowe mango też jest godne polecenia i wiśniowe i ogólnie wszystkie
o jaaa, pierwszy raz o nich słyszę. Wypróbuje na pewno!
__________________
instagram

Edytowane przez mgiedogo
Czas edycji: 2015-08-12 o 13:12
mgiedogo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując