Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-16, 12:27   #1157
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Sephorowe kosztują 19 zł a golden rose około 5-7 zł , dłużej się trzymają. Niektóre są lepsze niż opi Fajne lakiery ma też rimmel.
Ja kupuję te z S za jakieś 4zł GR nigdy nie oglądałam. OPI i Essie lubię Rimmel kupiłam w pon - jeszcze nie testowałam.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej! Witam się weekendowo
Niestety, jestem teraz tak zawalona, że tylko od czasu do czasu coś podczytuję, ale nie jestem w stanie być na bieżąco ani nadrabiać Najbliższy tydzień mam koszmarny, więc też nie zajrzę, ale później powinno być już lepiej. Trzymajcie za mnie kciuki, proszę

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Widzę, że dużo rzeczy mnie omija, np. superoferty w Venezii - gratulacje dla dziewczyn
I powrót Anulki. Bardzo się cieszę, że jesteś i wszystko u Ciebie dobrze Trzymam kciuki za WAŻNY MOMENT

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



Ty to masz chyba jakieś znajomości w tej Sephorze, co?

Powiedz tylko, że to nie w tym tygodniu, bo zwłaszcza na Originsa mam chęć, a czasu na wątek jak na lekarstwo W weekend zawsze łatwiej zajrzeć.
Nie mam żadnych znajomości niestety Po prostu jestem dekoderem
Dziś sobota, więc na pewno nie w tym tyg
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora