Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-29, 12:27   #1488
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry strasznie mi ostatnio nie po drodze z wizażem, czego wielce żałuję
Dzisiaj mnie S. mile zaskoczyła więc dzielę się dobrymi nowinkami

Dostałam złotko do ręki, a z nim kremik Eisenberga Dokładnie miesiąc czekania na kartę, nie jest źle

Przy okazji moje zakupy sephorowe ze zniżką.

Microsmooth puderk 05 - świetny, to już mój 2 Śmiało może konkurować z MACowym MSF ( też mam ).
Microsmooth trio 01 - ciepły bronzer do opalania, nie konturowania; ciepły róż - bardzo ładny, satynowy; szampański rozświetlacz, lekko różowy, daje ładną i nienachalna taflę - ogólnie jestem z tego trio bardzo zadowolona, tanie i o szerokim zastosowaniu (dzisiaj mam na powiekach), myślę że na lato idealne
Pędzel 44 to mój pierwszy duofibre, nie mam więc porównania, ale do podkładu mi nie spasował (za duży), natomiast do różu, zwłaszcza moco napigmentowanego lub błyszczącego super, bardzo dobrze rozciera i rozprowadza bez plam na twarzy
Pędzel 53 to taki gadżecik - i do podkładu fajny i do konturowania, i starsznie słodko wygląda
Podkład nawilżający 10 (najjaśniejszy) - kolorek neutralny, ale nie różowy; mi nie spasował, mam mieszana skórę a on zamiast nawilżać i być niewidocznym - podkreśla skórki których nie mam i jest zbyt widoczny.
Gratuluję Golda i zakupów
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora