Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone policzki ;( HELP !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-02, 19:09   #5
czyczycza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone policzki ;( HELP !!

witam wszystkie buuuraczki! pisze, bo sama mam taki problem. mam dopiero (!) 15 lat a juz się z nim zmagam od dłuzszego czasu. ;(;(;(;(;( mam ogromny problem z odpowiedziami ustnymi w szkole, z jakimis publicznymi wystąpieniami, referatami, sprawdzianami, kartkówkami...!!!! sęk w tym że wcale nie należe do osob niesmialych. A wręcz przeciwnie! jestem raczej pewna siebie, zdecydowana i mam ostry charakterek ;p potrafię przygadac...z rozmowami nie mam problemu...z nawiązywaniem nowych znajomosci rowniez. ale jak mam wystpic przed publicznością...;/ brrr.czuję jak cala moja twarz pulsuje, policzki pieką okroooopnie..a potem to juz 'czemuś ty taka czerwona?! ;/ jeezu ale burak i wiele wiele innych'..przez to w ogole sie nie wychylam..moim marzeniem jest zawod aktorki..ale co to kurde za aktorka ktora co chwila robi sie bordowa?!?!?! ;( zapisalabym sie do kolka teatralnego...! ale jak wiem ze przy pierwszym lepszym wystepie bede na twarzy miala dwa czerwone, obrzydliwe plackii! ;(;(;(;( jestem bardzo nieszczesliwa z tego powodu. nie mam czasu na wizyty u psychologa. chodze na tance, na dodatkowy angielski, kolko literackie a przede wszystkim przygotowywuje sie do egzaminow (o bozee!) gimnazjalnych ktorych oczywiscie panicznie sie boje! ostatnio nabylam taki jeden krem marki IWOSTIN...od 3 dni go uzywam...narazie nie bylo zadnych sytuacji w ktorych moglabym sie zawstydzic czy zestresowac..ale wiem ze jak zacznie sie odpytywanie to burak murowany...zdam potem relacje z dzialania tego kremu... probowalam takze wmawiac sobie po 1000000000000000 razy ze nie bede czerwona..ze to tylko skutek mojej psychiki, podświadomosci! ale im czesciej tak myslalam to tym bardziej sie rumieniłam! nie potrafie o tym zapomniec! nie umiem! pomocy!!!!! ja CHCE ZYC JAK INNI! JA JUZ NIE DAJE RADY! CO BEDZIE W LICEUM?!?!?!!?
__________________
ewelina
czyczycza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując