Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-21, 13:03   #4740
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was prośbę, zależy mi żebyście mnie nakierowały na dobrą ścieżkę


obecnie używam MF LP 100, ale chciałabym spróbować czegoś innego [jest niby ok, ale szyję i dekolt mam jaśniejsze niż twarz jak się nim pomaluję]. próbowałam się połapać w tych podkładach, o których pisałyście ale mi nie wyszło :P zależy mi na tym żeby podkład dobrze współpracował z filtrami i się w miarę długo trzymał. wolę się przejść do drogerii wiedząc chociaż mniej więcej na co zwrócić uwagę, bo jak nie wiedziałam które podkłady wymacać, to wychodziłam zła nic nie sprawdzając, bo za dużo tego :P
załączam zdjęcia mojego polika z 'mazami' MF LP 100 i dermacolu 217 dla porównania bo zdjęcia i monitory mogą mocno przekłamywać kolory. pierwsze zdjęcie jest z lampą, drugie niby w świetle dziennym, ale że u mnie o światło dzienne ciężko to wyszło strasznie ciemne...
kurcze...ladny ten max factor, ale boje sie, ze moze ciemniec...
czy wy tez macie problem z nabyciem filtra? pozostaja teraz chyba tylko apteczne, ja po dlugich poszukiwaniach zaopatrzylam sie dzisiaj w soraye60 w dobrze zaopatrzonej drogerii...
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora