Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 22:21   #425
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Oj widze ze sie zdenerwowałas czytałem ten watek jakis zas temu ale z le mnie zrozumiałas napisałem "jak narazie brak blokerka"-czyli wrotce go zakupie narazie nie mam funduszy.Zastanawia mnie jedno dlaczego producent nic nie wspomniał o jednoczesnym stosowaniu acne derm i filtra dziwne jesli ten preparat jest tak agresywny dla skory to czemu narazaja ludzi ktorzy to kupuja.Zastanwoie sie nad uzywaniem tego kremu tylko i wyłacznie nan noc wtedy napewno bede sie mniej narazał na działanie promieni UV rano tylko oczyszcze twarz no i zastosuje tonik co ty na to??


_________________
Keep on waiting!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=acne-derm

Przeczytałem to jeszcze raz i wypowiedzi sa rozne niejedni zachwalaja a inni wrecz gania A-d wiadomo ze nie wszystko wszystkim bedzie pasowac ale poczekajmy jak narazie 1 tubke jade jak bedzie dobrze szło zakupie kolejne ale nie planujmy,bo moze ten srodek nie okaze sie "złotym" na moje problemy.Zalezy mi na lekkim wygładzeniu skory no i oczywiscie na pozbyciu sie zaskornikow ciekawe czy ten specyfik dojdzie tak głeboko.


POZdro!



Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:01 Powód: post pod postem
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora