Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-18, 12:09   #733
tajemnica11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

hej wszystkim. mój problem polega na dużych wgłębieniach w twarzy(na obu policzkach) po trądziku ropowiczym. już dwa lata nie moge sie niczym tego pozbyć. podziele sie tylko moimi doświadczeniami z kwasem glikolowym50% z allegro. otóż nagładam go od roku przez miesiąc co tydzień a póżniej mam przerwe dwa trzy tygodnie i znów to samo. ogólnie stan cery mi sie poprawił myśle że tak na 25% może na 30% chociaż moja przyjaciółka twierdzi że blizny zmniejszyły sie o połopwe ale jakoś jej nie wieże. chciała bym zastosować coś mocniejszego może TCA ale sie obawiam czy któraś z wizażek stosowała go w domu na własną ręke i jakie są po nom efekty w porównaniu do gliko

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

[QUOTE=tajemnica11;2273300 5]hej wszystkim. mój problem polega na dużych wgłębieniach w twarzy(na obu policzkach) po trądziku ropowiczym. już dwa lata nie moge sie niczym tego pozbyć. podziele sie tylko moimi doświadczeniami z kwasem glikolowym50% z allegro. otóż nagładam go od roku przez miesiąc co tydzień a póżniej mam przerwe dwa trzy tygodnie i znów to samo. ogólnie stan cery mi sie poprawił myśle że tak na 25% może na 30% chociaż moja przyjaciółka twierdzi że blizny zmniejszyły sie o połopwe ale jakoś jej nie wieże. chciała bym zastosować coś mocniejszego może TCA ale sie obawiam czy któraś z wizażek stosowała go w domu na własną ręke i jakie są po nom efekty w porównaniu do gliko[ przepraszam za błedyale to efekty szybkiego pisania
tajemnica11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując