Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-06, 20:30   #404
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość

No wiesz, nie jestem jakoś strasznie siwa, mam 35 lat i niemal jak u każdej babki w tym wieku pojawiły mi się pierwsze pojedyncze siwuski. Ja to tak mówię, że jestem siwa, bo dla mnie to nawet te parę, to tragedia Ale też ze względu na te parę siwych włosów staram się zaopatrywać w farby, których producenci deklarują krycie siwych w 100%. Zawsze pytam sprzedającą o tą cechę i sama też staram się wyczytać czy ta informacja jest zawarta na ulotce farby.
A Supreme to farba L'oreala, nie byłam zadowolona ani z tych drogeryjnych L'oreal ani z Majirel...więc nie będę próbować.
Izane, nie jestem ekspertem, bowiem siwych włosów jeszcze nie posiadam, aczkolwiek moja mama ma już bliżej do 50tki niż do 40stki, skroń mocno posrebrzaną, odrost również, a ja ją farbuję zawsze tymi farbami co siebie (ostatnio Vitality's), tyle że rozrabiam tak, jak producent rekomenduje przy siwych, czyli 1:1 i jest gites, kryje wszystko.
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując