Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-17, 21:25   #2242
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
codziennie?!? lo matko i corko!!! mam nadzieje, ze zartowalas
ja wlasnie teraz na wiosne zrobilam sobie kuracje z AHA/BHA 10% i u mnie to wygladalo tak: mam sucha skore wiec toniku uzywalam tylko raz w tygodniu przez 2 miesiace ( chcialam rozjasnic przebarwienia i sprawic, zeby buzia byla rozjasniona i swiezsza ), wieczorem przecieralam tonikiem twarz, po 20 minutach nakladalam mieszanke zel hialuronowy+olej tamanu, nastepnego dnia buzia jak z fotoshopa zero zaskornikow, cera napieta jak po liftingu, ale od 2 dnia zaczynalo sie zluszczanie i nastepne 3 dni luszczylam sie tak, ze nawet rezygnowalam z nakladania podkladu bo cala bylam w suchych skorkach, mimo codziennego peelingowania. Wierz mi, ze po 2 miesiacach bylam w szoku jak pieknie moja twarza wyglada i jak super podzialalo na przebarwienia, ja mialam glownie na czole ale naprawde bylo ich duzo. Tych najstarszych i najglebszych nie usunelam calkowicie ale w porownaniu ze stanem wyjsciowych to efekt byl naprawde super. Z tym, ze oczywiscie codziennie na twarz filtr 50+ i duzo nawilzania. A jaka masz cere? To jest najsilniejszy tonik kwasowy na BU, dziwie sie, ze nie dziala. Wydaje mi sie, ze powinnas sie uzbroic w cierpliwosc, stosowac go regularnie np przez miesiac czy 2 i dopiero ocenic efekty. Po 2 czy 3 razach to nic nie da efektu "wow"... I pamietaj o filtrach!
trzymaj sie!
Nie no oczywiście, że to był żart z tym codziennie
No widzisz, Ty po 2 dniu zauważyłaś łuszczenie, a u mnie nic. Nie nakładam nic na ten tonik na noc. Rano tylko smaruję buzię kremem nawilżającym z filtrem i tyle. Mam cerę tłustą/trądzikową z bliznami i ropnymi krostkami. Zużyłam 3 tubki Acne Dermu, ale przestałam widzieć większe efekty, więc stwierdziłam, że zamienię go na ten tonik.
Dziękuję za słowa otuchy
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując