Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Gelish
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-27, 09:49   #225
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez marjas1 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa...jak lakiery pastelowe z Gelish?jak kryją?czy nie zostawiają smug?
Bardzo podobają mi się pastele ale nie używam bo jak widzę smugi pod światło, to mam nerwy...mam z Diamond pastele ale tandetnie się maluje...po dwóch cieńkich warstwaach i tak są smugi i prześwity jak nałoży się trzecią warstwę to pazur wygląda jakby był emalią pomalowany.
Myślałam, ze to moja wina, że nie potrafię nakładać pasteli ale pojechałam na targi kosmetyczne i tam poprosiłam stylistki o zrobienie po jednym paznokciu w pastelowych kolorach i wiecie, że jak przyjrzałam się to było widać smugi( firmy, któr testowałam to OPI, Alessandro i LCN). w czym tkwi problem wg Was?

właśnie bo primer przecież niszczy płytkę ale rozumiem, że przed nałożeniem odtłuszczasz?a czy możesz mi coś podpowiedzieć na temat tych cen?
problem tkwi w tym, że pastelowe odcienie są słabiej na pigmentowane, a jasne pigmenty mają słabsze krycie i bez względu na to jakiej są firmy to kryją raczej słabo

co do primera ja mam kwasowy z star nail i nakładam go tylko na wolny brzeg paznokcia, po to by hybryda się nie rozwarstwiała primer ma wyschnąć/odparować w całości przed nałożeniem hybrydy inaczej efekt może być odwrotny
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując