Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 08:16   #4287
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja Was nie opuszczę, dopóki Wy jesteście

Właśnie godzinę temu wypróbowałam tę pastę i podoba mi się Nie wiem jak z czasem będzie, ale smakuje łagodnie miętowo, lecz skutecznie odświeża usta. Ja taki smak najbardziej preferuję, bo zdarza się, że mocno miętowe pasty podrażniają mi dziąsła i okolice ust. Bardzo też ładnie umyła zęby, tzn, nie daje przesadnego poślizgu i lekko się pieni, dzięki czemu szczoteczka łatwiej dociera do zakamarków, tak jakby ma lepsze tarcie, ale też nie starła szkliwa do zera Zęby ładnie się błyszczą teraz i są jaśniejsze, co widzę po ich kącikach.

Nie wiedziałam, że jest też wersja czarna, tzn ta moja biała też jest w środku czarna, nie wiem o co chodzi, bo w Twoim linku biała jest jasna, a ta moja jest czarnego koloru, pomimo, że w białej tubie Chyba mam tę samą wersję co Ty

Szczoteczkę na razie mam inną, ale jak tylko się zabiorę za Parodontax to dam znać. Nie wiem czy to dokładnie ten model był polecany, ale napiszę o niej.

Ja też jestem psiara Kotki lubię pogłaskać czyjeś Ta rasa jest bardzo psiowa właśnie, macha ogonem, w ogóle też nie poluje na różne przedmioty, jak inne koty się lubią zaczaić, to te w ogóle.




Sylwiusaka, po pierwszym użyciu żelu Avalon jestem zachwycona. Za wiele nie powiem, oprócz tego, że super oczyścił skórę, nie wysuszył. Potem nałożyłam jeszcze mleczko, ale że tak powiem, nie miało już zbyt wiele do roboty, po pod palcami czułam gładką skórę i pory bez nierówności. Na razie super.
Zapowiada się super

Dziewczyny, Was też wysypało po zielonym serum Bielendy? Użyłam dwa razy i muszę odstawić, mam nadzieję, że to tylko skóra się przyzwyczaja i pózniej będzie już ok.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora