Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Who's that girl?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 09:53   #26
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Who's that girl?

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
dokładnie, wykonanie ładne ale do Ciebie nie pasuje
Dzieki, ja tez mysle, ze nie dla mnie, ale widze, ze zdania sa tu podzielone .
Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Hej no , mi się strrrrrasznie podoba! technika super, kolory takze, moze nie na dzien ale wieczorem ekstra! trzeba sie przełamac czasem fantastycznie wygladasz w mocniejszych odcieniach
Dziekuje bardzo.
Cytat:
Napisane przez gweny Pokaż wiadomość
aaa bardzo fajnie
Dziekuje!
Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
no, no, co za zmiana

Nawet fajnie Tobie to wyszło, wieczorowy makijaż jak znalazł. Podoba mi się stopniowanie czerwieni, jednak można by bardziej rozetrzeć przejście pomiędzy czernią a czerwienią. Aaa, i zewnętrzne kąciki wyciągnęłabym bardziej na boki

Bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu ---> http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1232645555
Ja wiedzialam, ze napiszesz o tym rozcieraniu . Ladnie wyszlam, bo zdjecie rozmazane
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurka, mi by to pasowało Ale lata praktyk przede mną, zanim nauczę się tak cieniować Bardzo ładny makijaż
Dziekuje! Probuj probuj i wstawiaj na MM!
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
A mnie dla odmiany podoba się ten makijaż. Wyglądasz dość ostro, odznaczasz się, ma on swój charakter, a nie jakieś tam pomazane brązem oczy, które każdemu i zawsze pasują.
MYslę, że spokojnie możesz nosić taki makijaż, jeśli nie na co dzień-ot w zwykłe dni, to przy okazji, bo wyglądasz w nim efektownie.
Ja odnośnie tech. szczegółów to doczepiłabym się do minimalnie większego wyciągniecia czarnego cienia na zewnątrz, choć i taka wersja jest niezla.
No i na koniec czuję się lekko zainspirowana [mam podobne kolory cieni] i zmaluję sobie coś takiego, o!

Pozdrawiam.
Dziekuje za wszystkie rady, przy nastepnym makijazu postaram sie bardziej cienie wyciagnac.
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mnie się podobasz - zupełnie inaczej wyglądasz i myślę, że na jakąś imprezkę spokojnie możesz się tak pomalować. Mała czarna do tego i czerwone szpilki a będziesz królową nocy
Mala czarna i czerwone szpilki - to zupelnie nie ja. Ja szara myszka jestem, wstydzilabym sie
Cytat:
Napisane przez kellunia1984 Pokaż wiadomość
Ładnie, ale nie dla mnie...
Dziekuje, dla mnie raczej tez nie. Trzeba miec charakterek, zeby sie tak malowac
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując