Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-15, 19:52   #1029
Sylvii1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylvii1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bergen
Wiadomości: 32
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a ta mokka była zimna?? czy taka ruda pod słonce?
zdecydowanie zimna..

Podzielę się z Wami moim małym odkryciem, bo w sumie nie wydaje mi się żeby ten produkt był znany.. Jakiś czas temu mama kupiła mi szampon koloryzujący DELIA ColorTone ; kolor nr 11 BAKŁAŻAN. Leżał w szafce z dobry miesiąc, aż w końcu mając ochotę na małą zmianę nałożyłam go sobie na włosy. Miałam wtedy włosy w kolorze czerwonej czekolady, czyli ciemny brąz mieniący się w świetle na czerwony. Kolor wyszedł wprost rewelacyjny! Polecam wszystkim posiadaczkom ciemnych włosów, które chciałyby urozmaicić swój kolorek albo tym, które chcą "zejść" ze swojego koloru na jaśniejszy, a nie chcą ponownie farbować ich ciemną farbą, bądź też zmagać się z odrostami. Początkowo bałam się że kolor wyjdzie okropnie fioletowy, w efekcie włosy mieniły się na piękny głęboki mahoń... Jedyny minus to stopniowa zmywalność koloru, białe ręczniki były potwornie pobarwione (na szczęście w praniu wszystkie plamy schodziły) No i cena śmiesznie niska-ok 4 zl.. Jedna saszetka wystarczyła na 2 użycia Tak więc polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dct_d.jpg (6,6 KB, 63 załadowań)
__________________
Sylvii

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-03-19 o 07:43 Powód: Post pod postem.
Sylvii1987 jest offline Zgłoś do moderatora