Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie rozjaśnionych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-12, 13:30   #236
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22234,joanna-blond.html - czy tym rozjasniaczem nie mozna rozjasniac calych wlosow?
chcialam go dzisiaj kupic ale na ulotce przeczytalam ze jest wylacznie do rozjasniania pasemek i balejazu ; o no i nie kupilam..

moje naturalne wlosy maja taki kolor jak na pierwszym zdjeciu pomalowalam je na czern wella jakies hmm 8 miesiecy termu.. stwierdzilam ze bd malowac odrosty na ciemny braz joanna bo chcialam zejsc do brazu ale to droga do nikad.. teraz jestem pewna na 100 % ze chce wrocic do naturalnego koloru.
i teraz tak mam na glowie czarn, braz i jakies 1,5 cm moich wlosow.. i chccialam niedlugo rozjasnic i pomalowac na odciec zblizony do mojegfo. znalazlam dosc fajny rozjasniacz na KWC w sklepie juz mialam kupowac ale nie kupilam.. i nie wiem co teraz? czy moge nim rozjasniac cale wlosy? czy po rozjasnieniu musze jeszcze polarbowac wlosy farba o odecieniu zblizonym do mojego jak tak to jaka?
czy musze kupic inny rozjasniacz? moze mam ktos sprawdzony? proszr nie pisac abym poszukala na KWC bo tam nie ma za bardzo wyboru juz kilka razy tam zagladalam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DGJY892 015 modified.jpg (143,2 KB, 71 załadowań)
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując